Služba sledování TV

Stali jsme se partnery projektu sledovaní TV. Nyní můžete sledovat televizní vysílání ve svém PC, tabletu či telefonu. Služba je koncipovaná jako kabelová televize takže je možné dokupovat další programové balíčky. Službu lze spustit díky speciální aplikaci i na SmartTV značek Panasonic, Samsung a LG. K ostatním TV je třeba dokoupit set-top-box.

Ke standardním službám patří i záznam či sledování pořadů zpětně. Pokud chcete službu vyzkoušet stačí se pomocí stránky http://tv.roudnet.org registrovat na stránkách sledovanitv.cz a začít služeb využívat. Prvních 14 dní po registraci máte zdarma na vyzkoušení. Pokud se Vám služba bude líbit stačí požádat o změnu skupiny připojení a služba Vám bude natrvalo aktivována.

Při využití služby sledovaniTV se zvyšuje členský příspěvek o 125,- Kč měsíčně se základním START balíčkem.

Pokud budete mít další dotazy využijte kontaktní formulář či pošlete zprávu na e-mail podpora@roudnet.org.

Přehled programových balíčků

Název balíčku

Popis

Počet kanálů

Cena/měsíc vč. DPH

START / základní balíček

Užijte si naplno základní skupiny televizních kanálů. České a zahraniční televize doplněné o sportovní, hudební, filmové a zahraniční stanice včetně českých rádií. Všechny GO kanály můžete navíc sledovat kdekoliv a na jakémkoliv zařízení.

67

125 Kč

Filmy Užijte si stovky hodin zábavy s naší filmotékou. Je libo komedie, dokument, drama či romantický film? Na jednom místě v rámci naší aplikaci najdete více než 200 filmů, který se každý měsíc obměňují a tituly se přidávají.   129 Kč

Filmbox

Vychutnejte si rodinu filmových kanálů FilmBox zahrnující velkofilmy, filmy pro náročného diváka, zábavu pro celou rodinu i pro dospělé, bojová umění i dokumenty, hudbu i módu. S FilmBox získáte naprostou všehochuť v jediné službě!

13

139 Kč

HBO

Získejte prémiové kanály, nejnovější filmy, velkolepé seriály a originální produkci HBO. Své vlastní prémiové potěšení bez reklam, 24 hodin denně.

3

225 Kč

HBO GO HBO GO je služba, která Vám poskytne neomezený přístup k programu HBO na vašem počítači, mobilu, tabletu, či televizi s připojením na internet. S HBO GO můžete sledovat Vaše oblíbené seriály z produkce HBO, populární blockbustery, komedie, dokumenty a speciální záznamy z natáčení - kdykoliv a kdekoliv budete chtít. Před prvním použitím služby HBO GO je po zakoupení balíčku nutné zaregistrovat se na stránce hbogo.cz (zvolte operátora sledovanitv.cz). 3 129 Kč
HBO + HBO GO Získejte prémiové kanály, nejnovější filmy, velkolepé seriály a originální produkci HBO. Balíček zahrnuje službu HBO GO, která Vám poskytne neomezený přístup k programu HBO na vašem počítači, mobilu, tabletu, či televizi. 3

1. měsíc 1Kč

255 Kč

BASIC

Optimalizujte zábavu a cenu balíčkem BASIC. Velmi vhodně rozšiřuje základní české kanály o stanice zaměřených na filmy, dokumenty, sport a celou rodinu bez zbytečných výdajů na zvlášť zpoplatněné kanály. Díky BASIC se celá Vaše rodina bude moci vždy dívat, na co bude chtít

45

349 Kč

MAX

Nechte se hýčkat nadstandardní nabídkou MAXI. Získejte zábavu všeho zaměření v podání nejrůznějších stanic. Užívejte si filmy, dokumenty, pořady pro děti i pro dospělé, hudbu a sport od sítí Discovery, FilmBox, HBO a mnoha dalších. MAXI Vás přesvědčí, že je vždycky na co koukat!

61

399 Kč

SPORT

Objednejte si SPORT - programovou nabídku, která Vás už nikdy nenechá na holičkách při hledání zábavy. Nabídne Vám všechny možné sporty a už Vám nikdy neunikne žádné mistrovství a žádná z oblíbených lig.

9

185 Kč

Dětský

A teď něco pro děti! Balíček plný animovaných i hraných seriálů a pohádek pro děti, který zabaví i toho nejneposednějšího uličníka. Programy poskytující skvělou zábavu, ale i pomoc při rozvíjení komunikačních a poznávacích schopností u těch nejmenších diváků.

11

65 Kč

NP+

Sledujte kanály Nova, Nova Cinema, Fanda, Smíchov, Telko, Prima, Prima Cool, Prima Love, Prima Zoom, Prima Max, Prima Comedy central - kdekoliv, kdykoliv, na jakémkoliv zařízení - až 7 dní zpětně.

11

V základu

Zpětné přehrávání

Aktivujte si možnost zpětného sledování až 7 dní a 50 hodin nahrávek u všech kanálů, které máte aktivní. Tyto služby Vás osvobodí od televizního programu. Sledujte, co chcete a kdy chcete. U kanálů skupiny Nova, Prima, ČT a HBO můžete sledovat pořady až 7 dní zpětně.   V základu

START

FilmBox

HBO

BASIC

MAXI

Sport

Dětský

NP+

HBO GO

HBO + HBO GO